Windows 8.1 Güncelleme

admin tarafından 1 sene önce yazıldı, 3.034 views kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Sponsorlu Bağlantılar:

Geçtiğimiz günlerde tıpkı GDR3′ün ” Prewiev ” sürümünü yayınlayan Microsoft, tablet ve bilgisiyarları için ” Windows 8.1 Prewiev ”güncellemesini yayınlamıştı.

Bugün öğleden sonra saat 2 civarında Mağaza da beliren ” Windows 8.1′e ücretsiz güncelleştirin ” ibaresi herkesi hem şaşırttı hem de memnun etti. Windows 8.1 güncelleştirmesi artık resmi olarak eksiksiz yayınlandı. Mağazadan cihazınızı güncelleyebilirsiniz.

timthumb.php 12 Windows 8.1 Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar:

Güncelleme de büyük çapta öne çıkan yazılımsal yenilikler bulunmasa da Windows 8′de sık rastlanan sorunlara çözümlerin bulunduğu ve Bing arama motorun hem bulut içinde hem dosyalar içinde hem de internet içinde arama yapmanıza olanak sağlıyor. Başka bir özellik ise alışık olduğumuz Başlat tuşu yerine Başlangıç ekranı tuşu gelişi.

Ayrıca Facebook’un yeni sürümü 8.1 için özel olarak tekrar tasarlandı grafiklerin başlangıç ekranına benzer şekilde olması ön planda tutuldu. Uygulama hazır olsa da şuan mağazada yer almıyor, resmi olarak duyurulması bekleniyor.

Umarız ki Windows Phone 8 kullanıcıları yakın günlerde telefonlarının ekranlarına baktığında ” Windows Phone 8.1 güncellemesi hazır ” ibaresini görür.

Sponsorlu Bağlantılar:

1.395 Kez Görüntülendi

Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2